Ziyafet ve Toplantı Satış Danışmanlığı

Ziyafet ve Toplantı Satış Danışmanlığı

Ziyafet ve toplantı satış bütçe hedeflerinize ve amaçlarınıza ulaşmak için ürününüz ile ilgili muhtemel alıcı kişi ve kuruluşları sürekli güncelleyen ve takip eden bir sistem, planlama oluşturmalısınız. Aksi halde hayal kırıklıkları ile dolu tecrübeler edinmek zorunda kalırsınız.

Çok az otel, satış yetkililerine etkin muhtemel müşteri oluşturma yöntemleri hakkında eğitim vermektedir. Otellerin büyük çoğunluğu ise satışta soğuk arama ve networking gibi metodları yeğlemektedir.

Referans alma, muhtemel müşterilerle anketler yapma, endüstri toplantılarında söz alma, ilgili birliklere aktif katılma ve üye olma, satış fırsatlarını takip etme, muhtemel müşterilerle yüz yüze görüşmeler yapmak, haftalık ve aylık çeşitli yemek organizasyonları gibi aktivite’ler düzenleme, yeni iş imkanlarını takip etme, pazarda muhtemel müşteri fırsatlarını değerlendirme, mevcut potansiyellerimiz den yararlanmak istiyorsanız, öncelikle yapınızı inceliyoruz.

Eksiklerinizi ve olması gerekenleri, otelcilik teamüllerine göre yapınızı yeniden oluşturup, ziyafet, toplantı ve diğer potansiyelinizi ortaya çıkararak, rakiplerinizin analizlerine göre maliyet ve fiyat politikalarınızı belirleyerek daha rekabetçi ve gelir hedefleyen alt yapınızı oluşturacak tecrübeli ekibimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.